Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| whether terry fabric | No |
| Product application scenarios | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Disposable | No |
| Pattern Type | Cartoon |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Woven |
| Style | plain |
| Pattern | Embroidered |
| Feature | Quick-Dry, Machine Washable |
| Material | Polyester / Cotton |
| Type | face towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Weight | 120g, 120 |
| Model Number | aa |
Instock
There are no reviews yet.