Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.252 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 5 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fabric Care Instructions | Machine Wash |
| Set Type | YES |
| Weight | 300g |
| Disposable | Yes |
| Model Number | 000049 |
| Pattern Type | Geometric |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Combed Cotton |
| Pattern | Plain Dyed |
| Feature | Machine Washable |
| Material | 100% Organic Cotton |
| Type | Bath Towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Product name | bath towel beach towel |
| size | 70×40 140×70 130×80 |
| craft | |
| style | mandala |
Instock
There are no reviews yet.