Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 14 × 10 cm |
| whether terry fabric | No |
| Product application scenarios | Toilet |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fabric Care Instructions | Machine Wash |
| Set Type | No |
| Weight | 300g |
| Disposable | No |
| Pattern Type | |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Nonwoven |
| Pattern | PRINTED |
| Feature | Quick-Dry, Machine Washable |
| Material | 100% Cotton, 100% Polyester |
| Type | Bath Towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Product name | bath towel beach towe |
| size | 70×40 140×70 |
| craft | |
| style | mandala |
Instock
There are no reviews yet.