Instock
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 29 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fabric Care Instructions | Machine Wash, Machine Wash |
| Disposable | No, No |
| Pattern Type | Cartoon, CARTOON |
| Absorption | 5s-10s, 5s-10s |
| Shape | Rectangle, Rectangle |
| Technics | Woven, Combed Cotton |
| Style | Anime, Anime |
| Pattern | PRINTED, PRINTED, PRINTED |
| Feature | Quick-Dry, Machine Washable, Quick-Dry, Machine Washable |
| Material | PVA, Polyester/Cotton |
| Type | Bath Towel, Bath Towel |
| Origin | Mainland China, Mainland China Fujian |
| CN | Fujian |
| Name | Singer Rauw Alejandro, ABC Blippiing Musical |
| Item Name 1 | Beach Towel |
| Item Name 2 | Bath Towel |
| Fabric | Polyester/Cotton |
| Size | 30×30 cm, 30×60 cm, 76×182 cm, 50×100 cm |
| Features 1 | skin-friendly soft, fast-drying, high quality |
| Features 2 | absorb water and sweat, soft and skin friendly |
| Features 3 | towel for sports Camping |
| Features 4 | sports towel Travelling |
| Features 5 | gym sports towel Hiking |
| Features 6 | fitness sports towel Swimming |
| Features 7 | microfiber sport towel |
| Features 8 | sports towel quick dry yoga |
| Design | Plain, Cartoon, Floral, Animal, Anime, Gaming, Scenery, Artistic |
Instock
There are no reviews yet.