Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.618 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | THANKSGIVING |
| Fabric Care Instructions | Hand Wash Only |
| Set Type | YES |
| Weight | 110g |
| Disposable | Yes |
| Model Number | Compressed Towel |
| Pattern Type | Solid |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Round |
| Technics | Woven |
| Style | SQUARE |
| Pattern | Yarn Dyed |
| Feature | Quick-Dry |
| Material | Non-Woven Fabric |
| Type | face towel |
| Brand Name | waasoscon |
| Origin | Mainland China |
| Support | Dropshipping/ Wholesale |
Instock
There are no reviews yet.