Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 2 cm |
| whether terry fabric | No |
| Product application scenarios | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Weight | 100g |
| Disposable | No |
| Model Number | Microfiber Sports Towel |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Combed Cotton |
| Style | plain |
| Pattern | Embroidered |
| Feature | Machine Washable |
| Material | 100% Cotton, Microfiber Fabric |
| Type | SPORT |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.