Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 2 cm |
| whether terry fabric | No |
| Product application scenarios | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fabric Care Instructions | Hand Wash Only |
| Set Type | No |
| Weight | 0.38kg |
| Disposable | No |
| Model Number | 100%Bath towel pure cotton Soft Absorbent Adult Bath Towel |
| Absorption | 26s-30s |
| Technics | Combed Cotton |
| Feature | Compressed, Machine Washable |
| Material | 100% Cotton |
| Type | Bath Towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.