Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 5 cm |
| Fabric Care Instructions | Machine Wash |
| Set Type | No |
| Weight | 50-500g |
| Disposable | No |
| Model Number | 332541 |
| Pattern Type | Solid |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Square |
| Technics | Combed Cotton |
| Style | plain |
| Pattern | Yarn Dyed |
| Feature | Machine Washable |
| Material | 100% Cotton |
| Type | Bath Towel |
| Brand Name | AHSNME |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Use | Home, Beach, Hotel, Sports, Airplane, Gift |
| Age Group | Adults |
Instock
There are no reviews yet.