Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| whether terry fabric | No |
| Product application scenarios | Toilet |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fabric Care Instructions | Machine Wash |
| Set Type | YES |
| Weight | 100g/380g |
| Disposable | Yes |
| Pattern Type | Solid |
| Absorption | 20s-25s |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Combed Cotton |
| Style | plain |
| Feature | Machine Washable |
| Material | 100% Cotton |
| Type | Towel Set |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.