Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| whether terry fabric | Yes |
| Product application scenarios | Toilet |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fabric Care Instructions | Hand Wash Only |
| Set Type | YES |
| Weight | 70g~640g |
| Disposable | No |
| Model Number | 2307 |
| Pattern Type | Solid |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Combed Cotton |
| Style | plain |
| Pattern | Yarn Dyed |
| Feature | Machine Washable |
| Material | 100% Cotton |
| Type | Towel Set |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.