Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 26 × 9 cm |
| whether terry fabric | No |
| Product application scenarios | Toilet |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fabric Care Instructions | Machine Wash |
| Weight | 60g/80g/240g/600g |
| Disposable | No |
| Model Number | 30x30cm/30x60cm/50x100cm/76x182cm |
| Pattern Type | Cartoon |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Nonwoven |
| Style | Anime |
| Pattern | PRINTED |
| Feature | Quick-Dry, Machine Washable |
| Material | Polyester / Cotton |
| Type | Bath Towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Name | A-AC D-DC Band |
Instock
There are no reviews yet.