Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 35 × 12 cm |
| Set Type | YES |
| Weight | 850g |
| Disposable | No |
| Pattern Type | Solid |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Woven |
| Style | jacquard |
| Feature | Quick-Dry |
| Material | 100% Cotton |
| Type | face towel |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.