Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 20 cm |
| Disposable | No |
| Pattern Type | Solid |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Square |
| Technics | Woven |
| Style | plain |
| Pattern | Yarn Dyed |
| Feature | Compressed, Quick-Dry, Machine Washable |
| Material | 100% Cotton |
| Type | Bath Towel |
| Weight | 600g |
Instock
There are no reviews yet.