Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 5 cm |
| Weight | 800g |
| Disposable | No |
| Model Number | 332541 |
| Pattern Type | Geometric |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Square |
| Technics | Woven |
| Style | plain |
| Pattern | Bleached |
| Feature | Other |
| Material | 100% Cotton |
| Type | Bath Towel |
| Brand Name | AHSNME |
| Origin | Mainland China |
| Use | Home, Beach, Hotel, Sports, Airplane, Gift |
| Age Group | Adults |
Instock
There are no reviews yet.