Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 2 cm |
| whether terry fabric | No |
| Product application scenarios | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fabric Care Instructions | Machine Wash |
| Weight | 320g |
| Model Number | Turkish striped bath towel |
| Pattern Type | Solid |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Woven |
| Style | plain |
| Pattern | Plain Dyed |
| Feature | Quick-Dry, Machine Washable |
| Material | 100% Cotton |
| Type | Bath Towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.