Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.165 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Disposable | Yes |
| Pattern Type | DOT |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Nonwoven |
| Style | plain |
| Pattern | PRINTED |
| Feature | Compressed, Disposable, Quick-Dry |
| Material | 100% Cotton |
| Type | face towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Size | 20*20cm/20*15cm |
| Number of sheets per pack | 50pcs/100pcs |
| Feature1 | Face Wash Towel |
| Feature2 | Makeup remover cotton |
| Feature3 | Disposable Towel |
| Feature4 | Disposable cloth |
| Feature5 | Dishwashing cloth |
| Feature6 | Makeup cotton |
| Feature7 | Cotton Tissue |
Instock
There are no reviews yet.