Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 15 cm |
| whether terry fabric | Yes |
| Product application scenarios | Toilet |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | THANKSGIVING |
| Fabric Care Instructions | Machine Wash |
| Set Type | No |
| Weight | 96g |
| Disposable | No |
| Model Number | 35*80 cm |
| Pattern Type | Cartoon |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Combed Cotton |
| Style | Anime |
| Pattern | Plain Dyed |
| Feature | Quick-Dry |
| Material | 100% Organic Cotton |
| Type | face towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Color | Orange |
| Package Included | 1 pcs |
Instock
There are no reviews yet.