Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 3 cm |
| Theme | Animals & Nature |
| Model Number | A074 |
| Brand Name | TYTYUO |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Ability training | Intellectual development, grasping, hand-eye coordination |
| Product shape | dog |
| Toy material | ABS |
| Product Name | Pop Tubes Spring Dog |
| Packing | opp |
| Product size | 11×10.5×2.5cm/pcs |
| Product size(inch) | 4.33×4.13×0.98in/pcs |
| Product color | Blue, Gray, Purple, Red |
Instock
There are no reviews yet.