Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Set Type | YES |
| Weight | 280g |
| Disposable | No |
| Model Number | gmshrset |
| Pattern Type | Solid |
| Absorption | 20s-25s |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Woven |
| Style | plain |
| Pattern | Yarn Dyed |
| Feature | Compressed, Quick-Dry, Machine Washable |
| Material | Microfiber Fabric |
| Type | Towel Set |
| Brand Name | SINLAND |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shandong |
Instock
There are no reviews yet.