Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 0.2kg |
| Disposable | No |
| Model Number | 35X75cm and 70X140cm |
| Pattern Type | |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | rectangle |
| Technics | Woven |
| Style | dobby, Face and hair with a towel |
| Pattern | PRINTED |
| Feature | Machine Washable |
| Material | Microfiber Fabric, Microfiber Fabric |
| Type | SPORT |
| Brand Name | HEARMNY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
| SIZE | 35x75CM and 70X140cm |
Instock
There are no reviews yet.