Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | YES |
| Weight | 78g~280g |
| Disposable | No |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Rectangle |
| Technics | HANDMADE |
| Style | jacquard |
| Pattern | Plain Dyed |
| Feature | Quick-Dry, Machine Washable |
| Material | cotton gauze |
| Type | Towel Set |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.