Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 5 cm |
| Set Type | No |
| Weight | 0.6kg |
| Disposable | No |
| Model Number | CSHBT2-2 |
| Pattern Type | |
| Absorption | 5s-10s |
| Technics | Woven |
| Style | plain |
| Pattern | PRINTED |
| Feature | Machine Washable |
| Material | Microfiber Fabric |
| Type | Hooded Towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.