Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 18 × 16 cm |
| Is Smart Device | No |
| Shape | Rectangle |
| Model Number | CD-18 |
| Play Power | Hand Cranked |
| Tone Number | 18 Tones, 18 tones |
| Music Boxes Shape | box |
| Music | Castle in the Sky, Lilium |
| Movement | Japanese Sankyo Movement |
| Material | wood, Beech |
| Function | SWIVEL |
| Type | Clockwork Type |
| Brand Name | moobesid |
| Origin | Mainland China |
| name | Lilium 18 music box |
| size | 17cm*9.5cm*8.3cm |
| use | Valentine's Day Christmas birthday gifts |
| occasion | home decoration |
Instock
There are no reviews yet.