Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 3 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand | yyk (digital) |
| Transmission range | 10 m |
| Function | Wireless charging, noise reduction, breathing light, ultra-long life battery, call function, voice control, music support, e-sports low latency, others |
| Bluetooth protocol | 5.4 |
| Mode of use | Ear-mounted |
| Single earpiece/double earpiece | Bilateral stereo |
| Color | Black q16s, white q16s, khaki q16s, 710 black, black q16, white q16, khaki q16 |
| Main downstream platforms | Ebay, amazon, wish, aliexpress, independent station, lazada |
| Main sales area | Africa, europe, south america, southeast asia, north america, northeast asia, middle east |
| There are licensable private brands | No |
| Whether to exclusively supply goods for cross-border export | Yes |
| Customization supported | Support |
| Is the source of goods patented? | Yes |
| Patent No. | ZL202230289300.1 |
| Patent type | Design patent |
| Mold type | Private model |
| Chip type | Zhongke lanxun |
| Battery life | More than 8 hours |
| Year of listing/season | 2024 |
Instock
There are no reviews yet.