Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Shape | Rectangle |
| Play Power | Hand Cranked |
| Tone Number | 18 Tones |
| Movement | Yunsheng Movement |
| Material | wood, Maple Wood or Beech wood, metal |
| Function | SWIVEL |
| Type | Hand-operated Type |
| Brand Name | Angela's gifts |
| Origin | Mainland China |
| Name | wood wind up music box |
| Working | clockwork |
| Suitable | Gifts |
| Orign | China |
| is_customized | Yes |
| Melody | City of stars |
| Size | 7×6.5x4cm |
Instock
There are no reviews yet.