Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.095 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape | SQUARE |
| Model Number | music box |
| Play Power | Hand Cranked |
| Tone Number | 18 Tones |
| Music Boxes Shape | Eggshell |
| Music | Fairy tale |
| Movement | Japanese Sankyo Movement |
| Material | wood |
| Function | SWIVEL |
| Type | Hand-operated Type |
| Brand Name | Happy Zeimi |
| Origin | Mainland China |
| Thickness | 4mm |
Instock
There are no reviews yet.