Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.386 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 16 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Model Number | Music Boxes |
| Play Power | Hand Cranked |
| Material | wood, Wood + Metal |
| Function | None |
| Type | Clockwork Type |
| Origin | Mainland China |
| Classic Music Box | Retro Musical Boxes |
| Musical Case | Music Cases |
| Musical Toys | Mechanical Musical Box |
| Size | 17.0 X 15.0 X 14.0cm/6.69 X 5.91 X 5.51" |
| Notes Quantity | 8 |
| Color | As shown |
| Packaging | Color Box |
Instock
There are no reviews yet.