Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape | SQUARE |
| Model Number | Music Box Bell |
| Play Power | Hand Cranked |
| Tone Number | 18 Tones |
| Music | Blue Danube |
| Movement | Yunsheng Movement |
| Material | Metal |
| Function | None |
| Type | Hand-operated Type |
| Brand Name | alloet |
| Origin | Mainland China |
| Main Material | Zinc Alloy + Plastic ABS |
| Machine Movement Size | 45 X 33 X 15mm/1.77 X 1.3 X 0.59" |
| Music Melody | Random Music |
| Use Scope: | Can be as the baby toy, ornament, craft, gift, etc |
| features1 | Music Box Keychain |
| features2 | Metal Music Boxes |
| features3 | music box |
| features4 | music box mechanism |
| features5 | clockwork music mechanism |
| features6 | diy music box |
| Feature7 | carillon |
| Support | Wholesale;Dropshipping;Retail |
Instock
There are no reviews yet.