Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Shape | Rectangle |
| Model Number | 8 Tones Music Box |
| Play Power | Hand Cranked |
| Tone Number | 18 Tones |
| Music Boxes Shape | Hand Operated Music box |
| Music | Game of Power |
| Movement | Japanese Sankyo Movement |
| Material | wood |
| Function | None |
| Type | Hand-operated Type |
| Origin | Mainland China |
| Size | 9cm*6cm*5cm |
| Weight | About 75g |
Instock
There are no reviews yet.