Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Shape | SQUARE |
| Model Number | Paper Tape Compositing Type |
| Play Power | Hand Cranked |
| Tone Number | 30 Tones |
| Music Boxes Shape | as picture |
| Music | WORTH |
| Movement | Other |
| Material | Metal |
| Function | SWIVEL |
| Type | Hand-operated Type |
| Origin | Mainland China |
| Music Movement Size: | 10.7 x 6.9cm |
| Tapes Size: | 66 x 7cm |
| music box: | ballerina music boxes |
| use for Make Jewelry Box: | music boxes |
| christmas music box: | new year gift |
Instock
There are no reviews yet.