Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.143 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 16 × 7 cm |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Item Type | Speaker Cases |
| Material | TPU+Plastic |
| Product color | black |
| Product material | 600D twill nylon Oxford cloth |
| Spread size | 330.00×286.00×241.00mm/12.99×11.26×9.49inch |
| Product gross weight | 157g |
| Dust Case | Dust Cover |
| Speaker Cover | Protective Dust Case |
| Protective Cover | Dustproof Cover |
| Dust Protector | Dust Guard |
Instock
There are no reviews yet.