Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 17 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | YES |
| Shape | Round |
| Model Number | violin |
| Play Power | Battery |
| Tone Number | 30 Tones |
| Music Boxes Shape | Piano |
| Music | Fairy tale |
| Movement | Yunsheng Movement |
| Material | Plastic |
| Function | None |
| Type | Electronic Type |
| Origin | Mainland China |
| Size | 9.5 x 9.5 x 21cm |
| Weight | 200g |
| Name | new guitar, pipa, Guzheng music box |
| Packaging | carton packaging |
| feature 1 | Music box |
| feature 2 | Octave box |
| feature 3 | Carved |
| feature 4 | Valentine's Christmas Birthday Gift |
| feature 5 | living room home decoration |
| feature 6 | Festival Souvenir |
| feature 7 | Children's Holiday Christmas New Year Gift |
Instock
There are no reviews yet.