Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 23 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | YES |
| Shape | HOUSE, atm Machine |
| Model Number | TY-185 |
| Material | Plastic, Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Item | Piggy Bank |
| Color | Silver, Gold, Pink, Blue |
| Size | 16*9*25cm |
Instock
There are no reviews yet.