Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.099 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Shape | Round |
| Metal Type | IRON |
| Model Number | B2RF7HH501495 |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| Height | 13cm, 13cm, 13cm, 13cm |
| Diameter | 8.5cm, 8.5cm, 8.5cm, 8.5cm |
| Color | Random Deliver, Random Deliver, Random Deliver, Random Deliver |
| Quality | 1Pc, 1Pc, 1Pc, 1Pc |
Instock
There are no reviews yet.