Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 14 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Shape | Rectangle |
| Model Number | Wooden piggy bank |
| Material | Wood, Wood |
| Brand Name | GTERUKM |
| Origin | Mainland China |
| Optional styles | 5styles |
| Color | As the picture shown |
| Quantity | 1Pc |
| Size: | approx.17×12.5×6.7cm/6.69×4.92×2.64in;approx.20×14.5×6.7cm/7.87×5.71×2.64in |
Instock
There are no reviews yet.