Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 41 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Se-45-EF (K) |
| Material | Steel plate |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 14 ± 1kg |
| Product size | 450 * 380 * 310mm |
| Door panel thickness | 4mm for the door panel and 1.2mm for the box body |
| Alarm system | password error or vibration alarm |
| Product accessories | instruction manual, No. 5 battery, expansion screw, emergency key, master key (knob version without master key) |
| Forgot password | If you forget the password or the battery is low, you can use the emergency key to turn it on |
Instock
There are no reviews yet.