Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 9 × 9 cm |
| Is Smart Device | No |
| Shape | Jar |
| Model Number | Acrylic Money Saving Jar |
| Material | Acrylic |
| Origin | Mainland China |
| Name | Acrylic Money saving Jar |
| Material Type | Acrylic |
| Size | (approx.)9x9x14.6cm |
Instock
There are no reviews yet.