Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.57 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape | Rectangle |
| Model Number | Wooden Retro Treasure Chest |
| Material | Wood |
| Brand Name | ZJMZYM |
| Origin | Mainland China |
| product number | LA1315 |
| type | small, medium, large |
| size of small | 10*10*14cm |
| size of medium | 12.5*13*17.5cm |
| size of large | 14.5*14*19.5cm |
Instock
There are no reviews yet.