Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Is Smart Device | No |
| Shape | BOX |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Model Name | Counter Coin |
| Size | 20.00cm*12.00cm*15cm |
| Power supply | 2 x AA battery(not included) |
Instock
There are no reviews yet.