Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Shape | BOX |
| Model Number | Cash Box |
| Origin | Mainland China |
| Size | 30cm x 24cm x 9cm |
| Opening method | Key locker |
| Material: | Steel+plastic |
| Function 1 | Hidden money |
| Function 2 | Anti-theft |
| Function 3 | Fire prevention |
Instock
There are no reviews yet.