Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.328 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 14 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Shape | BOX |
| Model Number | 97QD7HH805590 |
| Material | Wood, Wood, Wood, Wood |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Optional styles | 5styles, 5 styles, 5 styles |
| Size | approx.17×12.5×6.7cm/6.69×4.92×2.64in |
| Size 1 | approx.17×12.5×6.7cm/6.69×4.92×2.64in, approx.17×12.5×6.7cm/6.69×4.92×2.64in |
| Size 2 | approx.20×14.5×6.7cm/7.87×5.71×2.64in, approx.20×14.5×6.7cm/7.87×5.71×2.64in |
Instock
There are no reviews yet.