Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Shape | BOX |
| Model Number | TY-001 |
| Material | Plastic, ABS |
| Origin | Mainland China |
| Color | Silver, Gold, Blue, Pink, Green |
| Size | 13*13.5*17cm |
| Shaped | ATM Machine |
Instock
There are no reviews yet.