Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.115 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Shape | Round |
| Metal Type | IRON |
| Model Number | H55A7HH501495-20 |
| Material | Metal |
| Brand Name | FGDRHFD |
| Origin | Mainland China |
| Height | 13cm, 13cm |
| Diameter | 8.5cm, 8.5cm |
| Color | Random Deliver, Random Deliver |
| Quality | 1Pc, 1Pc |
Instock
There are no reviews yet.