Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 55 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Shape | bear |
| Material | RESIN, Resin |
| Origin | Mainland China, CN |
| Craftsmanship | Semi-handmade |
| Applicable scene | Daily life, opening, moving |
| Applicable space | Living room, dining room, entrance hall |
| Style | Modern trendy ornaments |
| Size | 78*45cm |
| Whether to store space | Yes |
Instock
There are no reviews yet.