Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 15 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape | Round |
| Model Number | 20mm |
| Material | Plastic |
| Brand Name | SUNNYPK |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.