Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.219 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 10 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | Animals & Nature |
| Warning | AS |
| Certification | China certified (3C), CE |
| Model Number | Quick-Release Bugs Catching Tool |
| Brand Name | Mix&equipment |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
| Type 1 | Quick-Release Bugs Catching Tool |
| Type 2 | Kids Bugs Viewer Toys |
| Type 3 | Studying Viewing Bugs Tool |
| Type 4 | Reusable Bugs Viewing Tool |
| Material | ABS |
| Size | 30*6*6.5cm |
Instock
There are no reviews yet.