Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.206 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | Animals & Nature |
| Model Number | Insect Observer |
| Brand Name | Shunmaii |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Color | As shown |
| Size | 30*6.5*6cm/11.81*2.55*2.36inch |
| Material | ABS |
Instock
There are no reviews yet.