Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 102 × 11 × 11 cm |
| is_customized | No |
| Model Number | XFJ-C1012 |
| Modes of Sale | 10meter/lot |
| Decoration Style | Wedding/party Aisle Runner |
| Technics | Machine Made |
| Shape | Rectangle |
| Pattern Type | Solid |
| Place | HALLWAY |
| Use | Commercial, Decorative, HOTEL |
| Style | Modern Style |
| Brand Name | xiangfuju |
| Origin | Mainland China |
| Color | Royal blue/Red/Rose/Gold/Silver/Dark Purple/Lake Blue/Fuchsia/Tiffany |
| Wide | 100cm/3.28ft |
| Length | 10meters/32.8ft |
Instock
There are no reviews yet.