Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.042 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | Animals & Nature |
| Model Number | Parrot Perches Stand |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Suitable for | small animals, like hamsters, gerbils, mice, rats, parrot, etc |
| Material | Wood |
| Size | 1:8*1.5cm, 2:14cm*1.5cm, 3:18cm*1.5cm, 4:25cm*1.5cm |
| Feature 1 | Parrot Perches Stand |
| Feature 2 | Station Platform |
| Feature 3 | Paw Grinding tool |
| Feature 4 | Chew Toy |
| Feature 5 | Pet Supplies |
Instock
There are no reviews yet.