Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | YES |
| Model Number | FYM |
| Modes of Sale | piece |
| Decoration Style | Modern/Fshion |
| Technics | Machine Made |
| Design | AUBUSSON |
| Material | 100% Polyester |
| Shape | Oval |
| Pattern Type | Solid |
| Place | Living Room |
| Wash Style | Hand Wash, Mechanical Wash |
| Use | HOME, HOTEL, bedroom, Commercial |
| Style | Modern Style, European and American Style |
| Brand Name | O SHI CAR |
| Origin | Mainland China |
| Applicable places | Living room, bedroom, balcony, bay window, door mat, bedside, fitting room |
| Gram weight | 1.1kg/㎡ |
| Function | Moisture-proof, silent, decorative, and protective flooring |
| Plush length | 5~6 cm |
Instock
There are no reviews yet.